IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Wzór Karty Postaci

Go down 
AutorWiadomość
Sophie
Prawa ręka Dowódcy Oddziału Stacjonarnego/Admin
Prawa ręka Dowódcy Oddziału Stacjonarnego/Admin
avatar

Godność : Sophie Eberl
Wiek : 19
Płeć : Female
Orientacja : Biseksualna
Data przyłączenia : 17/09/2013
Liczba postów : 46

PisanieTemat: Wzór Karty Postaci   Sro Wrz 18, 2013 9:16 pm

Kod:

[b]Godność:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Orientacja:[/b]
[b]Dystrykt:[/b]
[b]Grupa:[/b]
[b]Ranga:[/b]
[b]Umiejętności:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Historia:[/b]
[b]Ciekawostki:[/b]
Godność: Imię i nazwisko wasze postaci, Wszystkie pseudonimy, zdrobnienia, inne nazwiska jakich używa postać. Nie zaszkodzi też jakoś ładnie tego opisać.  

Wiek: Ile nasza postać ma lat. Wiek postaci może być dowolny, nie ma jakiś ogólnych ram, które określałyby najniższy czy też najwyższy wiek postaci, możecie wybierać dowolnie, oczywiście w granicach rozsądku, ażeby nikt zaraz nie zaczął tu grać 2-latkiem.

Orientacja: Hetero, homo, bi, wedle uznania. Można też dodać ewentualne upodobania swojej postaci wtedy karta automatycznie stanie się dłuższa jeżeli ktoś umiejętnie to opisze.

Dystrykt: Dzielnica z której pochodzi postać, w które się wychowała bądź w której mieszka teraz.

Grupa: Grupę wybieramy ze spisu znajdującego się w Księdze Wiedzy: Grupy i Rangi. Pamiętajcie, ze jeżeli zdecydujecie się na któryś z oddziałów zmiana grupy po akceptacji karty staje się niemożliwa. Jedynie cywile i Kadeci mogą zmienić grupę do której przynależą zaciągając się do jednej z jednostek.

Ranga: Rangę tak samo jak i grupę wybieramy ze spisu. Mam nadzieję, że oczywistym jest to, że Żandarmowi nie można przydzielić rangi Zwiadowcy.

Umiejętności: Wszystkie zdolności waszej postaci takie, jakie mógłby posiadać każdy śmiertelny zjadacz chleba. Dobrze jest wypisać wszystkie ważniejsze umiejętności zdobyte przez postać, ponieważ to czego nie będzie w karcie nie może pojawić się w fabularnych rozgrywkach.

Wygląd: Rozbudowany opis wyglądu postaci zgodny z avatarem. Oprócz tego co widzimy należy podać także wzrost i wagę postaci. Opisać trzeba nie tyle sam wygląd zewnętrzny postaci, ale także jej ubiór, no chyba ,ze jak każdy członek oddziału chodzi w mundurze. Mile widziane byłoby wymienienie szczegółów charakterystycznych tylko dla tej konkretnej postaci: znamiona, blizny itd. Jeżeli ktoś tworzy postać tytanołaka powinien dodać tu chociać drobną wzmiankę na temat tego jak w jego formie wygląda.

Charakter: Opis charakteru, osobowości waszej postaci. Można także opisać okoliczności czy też jakieś wydarzenia, które sprawiły, że wasza postać jest taka a nie inna.

Historia: Tu opisujecie historię waszej postaci. Nie powinna być ona krótsza od wyglądu i charakteru razem wziętych. Można w niej uwzględnić jakieś przełomowe wydarzenia w życiu waszej postaci.

Proszę się nie buntować kiedy administracja każe lepiej rozpisywać historie. Zmuszamy was do pisania jej ponieważ chcemy sprawdzić wasze umiejętności i kreatywność. Dzięki niej wiemy jaki jest wasz poziom pisania i ile jesteście w stanie z siebie wycisnąć czy też ile swoimi pomysłami wniesiecie do fabuły.

Ciekawostki: Tu możecie napisać preferencje waszej postaci np. co lubi, czego nie lubi i wszystko to, co chcielibyście o niej napisać, ale nie pasowało wam do żadnego z powyższych punktów.


W zależności od jakości karty postaci Adminnistracja ma prawo narzucić graczowi oddział do którego zostanie przepisany. Jeżeli karta będzie zbyt słaba na Zwiadowcę, delikwent zostanie przypisany np. Oddziałowi Stacjonarnemu bądź Kadetów. Ma to na celu zapełnienie wszystkich dostępnych na forum grup, a nie tylko jednej, najbardziej rozpowszechnionej w anime i mandze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Wzór Karty Postaci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) :: Informacje :: Karty Postaci-
Skocz do: