Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ratujmy Forum!

Go down 
+4
Fumi
Garey
Jose
Ryuu
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Mark
Dowódca Oddziału Specjalnego
Dowódca Oddziału Specjalnego
Mark


Godność : Markus (Mark) Angerer
Wiek : 22 lat
Płeć : Male
Orientacja : Hetero
Data przyłączenia : 20/09/2013
Liczba postów : 26

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeNie Lis 24, 2013 6:40 pm

No dobra koniec tego dobrego, wystarczy opierdalania się.

Pobudka kochani userzy! Czas postawić to forum na nogi!

Bez was userów jest to nierealne, bo bez was forum tak naprawdę nie istnieje a administracja choćby bardzo się starała bez użytkowników nic z tego nie wyjdzie.

Czas rozpocząć jakiekolwiek działanie by uratować to forum, jeśli komuś jeszcze zależy by tu grać. Jak widać zarówno Garey jak i Sophie obecnie nie specjalnie interesują się jego losem, więc to czy wciąż będzie istniało zależy tylko i wyłącznie od userów!

Jestem otwarty na wszelkie propozycje sposobów rozreklamowania forum i przywrócenia go w jakikolwiek sposób do życia!


Ostatnio zmieniony przez Mark dnia Nie Lis 24, 2013 9:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ryuu
Oddział Badawczy
Oddział Badawczy
Ryuu


Godność : Ryuu Sakurai
Wiek : 19
Płeć : Male
Orientacja : hetero
Data przyłączenia : 23/09/2013
Liczba postów : 16
Age : 33

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeNie Lis 24, 2013 6:44 pm

TOPKI np reklamy na innych pbf znajomi
Powrót do góry Go down
Jose
Straż Muru
Straż Muru
Jose


Godność : Jose Sauveur
Wiek : 25
Płeć : Male
Orientacja : ~ heteroseksualizm
Data przyłączenia : 07/10/2013
Liczba postów : 19
Age : 32

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeNie Lis 24, 2013 11:47 pm

Jeżeli administracja nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania, to jak mają wykazywać je użytkownicy? Bez nich forum nie istnieje - ale co z tego? Nie zmienia to faktu, że administratorzy powinni wykazywać znacznie większe zainteresowanie tą kwestią, niż userzy. Co więcej, właśnie dziewczęta powinny ratować tego PBFa, a nie my.
Jeżeli one mają go w nosie, to widzę dwa wyjścia:
- zmiana administracji,
- zamknięcie forum.
Wybacz Mark, ale jeżeli Nate i Sophie nie wykażą się chociażby odrobiną chęci do prowadzenia forum, to żadna reklama nie zmieni aktywności na tym PBFie - użytkownik, widząc, że administrator ma w dupie swoje forum, również je oleje, zdając sobie sprawę z tego, że nie ma co liczyć na jakiekolwiek zmiany lub szybki akcept karty postaci.
Powrót do góry Go down
http://www.anrevosprites.net/forum
Ralph
Oddział Specjalny
Oddział Specjalny
Ralph


Godność : Raphael (Ralph) Watt
Wiek : 22
Płeć : Male
Orientacja : hetero
Data przyłączenia : 02/10/2013
Liczba postów : 14
Age : 35

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeNie Lis 24, 2013 11:58 pm

Zgadzam się z Josem, chociaż aż mnie mierzi by to bardziej brutalnie ująć.
Aktywny admin to podstawa forum.
Powrót do góry Go down
Mark
Dowódca Oddziału Specjalnego
Dowódca Oddziału Specjalnego
Mark


Godność : Markus (Mark) Angerer
Wiek : 22 lat
Płeć : Male
Orientacja : Hetero
Data przyłączenia : 20/09/2013
Liczba postów : 26

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimePon Lis 25, 2013 6:44 am

Na chwilę obecną jestem jedyną osobą z uprawnieniami admina, Garey na pewno nie spróbuje zrobić czego z faktem że forum szlag trafia zaś Sophie nie ma obecnie neta (z tego co mi powiedziała)
Mi nie widzi się taki koniec forum które ma naprawdę potencjał, a szkoda by ono upadło tak po prostu. Nie widzę powodu bym nie podjął się chociażby próby postawienia go na nogi, ale ja nic sam nie zdziałam bo prawda jest taka że bez userów forum nie ma prawa bytu.
Nie widzę jakichś przeszkód by powołać dwóch junior adminów czy chociażby modów by jakoś mi pomogli w ożywieniu forum.
Powrót do góry Go down
Garey
Zwiadowca/Admin
Zwiadowca/Admin
Garey


Godność : Garey Eberl
Wiek : 19
Płeć : Male
Orientacja : ... ummm... tak
Data przyłączenia : 17/09/2013
Liczba postów : 44

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimePon Lis 25, 2013 8:22 am

Tak tak tak teraz ja wychodzę na tą złą co olała forum i chuj wie co jeszcze. Nie wiem czy pamiętasz, Mark, ale dobre 3 tygodnie temu jak nie więcej kiedy przestawałam już wyrabiać mając na głowie pracę, szkołę, terminy oddawania prac i jeszcze cosplay do skończenia pisałam ci, że rezygnuje z PBF'ów i adminowania. Nawet skreśliłam się z adminów w tabeli, by nie było, że niby jestem a wcale mnie nie ma. Ale myślcie sobie co chcecie... to forum i tak zdechnie. Czepiajcie się mnie dalej a jak na osobę wredna przystało zabiorę stąd wszystko co powstało dzięki mnie.
Powrót do góry Go down
https://shingekinokyojin.forumpolish.com
Jose
Straż Muru
Straż Muru
Jose


Godność : Jose Sauveur
Wiek : 25
Płeć : Male
Orientacja : ~ heteroseksualizm
Data przyłączenia : 07/10/2013
Liczba postów : 19
Age : 32

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimePon Lis 25, 2013 11:54 am

Mark, Soph może nie mieć teraz internetu - postawmy więc inne pytanie. Czy cokolwiek by to zmieniło, gdyby go odzyskała? Przestałem wchodzić na forum ze względu na fakt, że nic się tutaj nie działo - dosłownie. Zero wstępnych eventów, a żeby zapoznać ze sobą poszczególnych graczy. Minimalne zainteresowanie administratorów, które przerodziło się na całkowite zero. To nie jest wina Garey - skoro dwóch administratorów decyduje się na założenie forum dyskusyjnego, to dwóch go pilnuje. O ewentualnych nieobecnościach informują siebie nawzajem, żeby nie wynikały z tego później jakieś problemy. Wiem coś na ten temat, nie Ralph, Mark? xd

Cytat :
Czepiajcie się mnie dalej a jak na osobę wredna przystało zabiorę stąd wszystko co powstało dzięki mnie.
Mwahaha... ha... kobiety... małe, wredne stworzenia...
Powrót do góry Go down
http://www.anrevosprites.net/forum
Garey
Zwiadowca/Admin
Zwiadowca/Admin
Garey


Godność : Garey Eberl
Wiek : 19
Płeć : Male
Orientacja : ... ummm... tak
Data przyłączenia : 17/09/2013
Liczba postów : 44

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimePon Lis 25, 2013 12:40 pm

Bo ja po prostu nie rozumiem po co mam robić coś dla kogoś, kto potem się mnie o chuj dopierdziela... Najlepiej zabrać wszystko co się dało to dopiero wtedy większość docenia to, co miało.
Powrót do góry Go down
https://shingekinokyojin.forumpolish.com
Mark
Dowódca Oddziału Specjalnego
Dowódca Oddziału Specjalnego
Mark


Godność : Markus (Mark) Angerer
Wiek : 22 lat
Płeć : Male
Orientacja : Hetero
Data przyłączenia : 20/09/2013
Liczba postów : 26

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimePon Lis 25, 2013 1:14 pm

Ja wiem że ty czasu nie masz i odpuściłaś sobie pbf i nie mam zamiaru się rzucać z tego powodu, powiedziałem ci że zajmę się forum i chcę to zrobić bo nie widzę sensu w tym by ono sobie ot tak upadło i chuj. Chcę je jakoś postawić na nogi by choćby samemu mieć gdzie pograć, a inni też chcieliby mieć gdzie wejść i sobie pograć.
Może i Sophie nie zależy na forum ale po co spisywać je na straty skoro jakoś możemy postawić je na nogi by funkcjonowało.
Powrót do góry Go down
Fumi
Oddział Badawczy
Oddział Badawczy
Fumi


Godność : Fumi Sakurai
Wiek : 18 lat
Płeć : Female
Orientacja : Bi
Data przyłączenia : 02/10/2013
Liczba postów : 14

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 4:02 pm

Emm, jeśli chodzi o rozreklamowanie to taki głupiutki pomysł mi wpadł do głowy że można by zrobić jakąś reklamówkę (w sensie filmik na yt), z jakąś dobrą popularną piosenką, może ludzie będą tak po porostu oglądać ale może też ktoś tu zajrzy. Taki tam pomysł.
Powrót do góry Go down
Ryuu
Oddział Badawczy
Oddział Badawczy
Ryuu


Godność : Ryuu Sakurai
Wiek : 19
Płeć : Male
Orientacja : hetero
Data przyłączenia : 23/09/2013
Liczba postów : 16
Age : 33

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 5:42 pm

można 1 op z snk dać do klipu
Powrót do góry Go down
Mark
Dowódca Oddziału Specjalnego
Dowódca Oddziału Specjalnego
Mark


Godność : Markus (Mark) Angerer
Wiek : 22 lat
Płeć : Male
Orientacja : Hetero
Data przyłączenia : 20/09/2013
Liczba postów : 26

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 8:08 pm

Reklama na yt miała być...tylko osoba która miała to złożyć gdzieś wyparowała -.-
Powrót do góry Go down
Fumi
Oddział Badawczy
Oddział Badawczy
Fumi


Godność : Fumi Sakurai
Wiek : 18 lat
Płeć : Female
Orientacja : Bi
Data przyłączenia : 02/10/2013
Liczba postów : 14

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 8:40 pm

W takim razie zajmę się tym wspólnie z ryuu.
Powrót do góry Go down
Ryuu
Oddział Badawczy
Oddział Badawczy
Ryuu


Godność : Ryuu Sakurai
Wiek : 19
Płeć : Male
Orientacja : hetero
Data przyłączenia : 23/09/2013
Liczba postów : 16
Age : 33

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 8:41 pm

imiona się z dużej Pisze :3
Powrót do góry Go down
Garey
Zwiadowca/Admin
Zwiadowca/Admin
Garey


Godność : Garey Eberl
Wiek : 19
Płeć : Male
Orientacja : ... ummm... tak
Data przyłączenia : 17/09/2013
Liczba postów : 44

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeSro Gru 11, 2013 10:16 am

Dobra ludzie bo to nie może tak być!

Nie potrafię siedzieć z założonymi rękoma i patrzeć, jak kolejny owoc mojej ciężkiej pracy powoli gnije by w końcu całkiem przepaść zamiast się rozrosnąć i stworzyć coś na prawdę niesamowitego i pożytecznego (o ile PBF'a można nazwać czymś pożytecznym xD).

Po pierwsze musimy znowu wywindować forum w topkach i ogarnąć wymiany z innymi forami, żeby ściągnąć nowych ludzi. Każdy może proponować wymiany, a potem tylko wysłać mi banery, żebym mogła je dodać. Musimy też zrobić wreszcie tą reklamę AMV (Mark, kto miał to robić bo nie pamiętam?!), żeby dodać sobie trochę fejmu i lepiej się rozreklamować. Jak już to powstanie zrobię spam filmikiem gdzie tylko będzie się dało.

Kolejna ważna sprawa potrzebuję jeszcze jednej osoby do pomocy! Kończy mi się semestr na uczelni, w styczniu mam sesje, przez święta postaram się jakoś ogarnąć ten pierdolnik, ale potem będę potrzebowała kogoś, kto dopilnuje by wszystko zostało jak jest gdy ja będę (o zgrozo) zakuwać historię sztuki.

Zastanawia mnie też jedna ważna kwestia... Czy nie byłoby dobrym pomysłem dopuścić jednak te postaci kanoniczne. Sama jestem temu przeciwna, nawet bardzo, ale może to przyciągnie kilku zapaleńców jarających się konkretnymi postaciami bardziej niż Hanji tytanami a Levi sprzątaniem. Już jestem w stanie przystać na dosłownie wszystko, byle tylko ratować to głupie forum.

Niby miałam rezygnować z PBF'ów i adminowania, ale prawdę powiedziawszy nudzę się jak cholera kiedy nie mam gdzie zajrzeć i kogo opierdzielić... Za bardzo przyzwyczaiłam się do for...

Tak więc do roboty! Ruszmy ten pierdolnik zanim przyjdą tytany i nas zjedzą jak Erena w większości wypuszczonych Chapterów!
Powrót do góry Go down
https://shingekinokyojin.forumpolish.com
Mark
Dowódca Oddziału Specjalnego
Dowódca Oddziału Specjalnego
Mark


Godność : Markus (Mark) Angerer
Wiek : 22 lat
Płeć : Male
Orientacja : Hetero
Data przyłączenia : 20/09/2013
Liczba postów : 26

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeSro Gru 11, 2013 11:15 am

filmik miał robić Wilson, ale nie dostał materiałów a że mi archiwum gg przeprowadziło czystkę nawet nie miałem jak przesłać ;/

Co do kanonów ...bez przesady
Powrót do góry Go down
Garey
Zwiadowca/Admin
Zwiadowca/Admin
Garey


Godność : Garey Eberl
Wiek : 19
Płeć : Male
Orientacja : ... ummm... tak
Data przyłączenia : 17/09/2013
Liczba postów : 44

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeSro Gru 11, 2013 11:33 am

Przecież on mówił, że sam sobie materiały znajdzie -.-" niech się w końcu zastanowi czego chce. I czy to był taki wielki problem napisać do mnie i poprosić żebym mu jeszcze raz linki do tych filmików wysłała? Nie sądzę.
Powrót do góry Go down
https://shingekinokyojin.forumpolish.com
Ralph
Oddział Specjalny
Oddział Specjalny
Ralph


Godność : Raphael (Ralph) Watt
Wiek : 22
Płeć : Male
Orientacja : hetero
Data przyłączenia : 02/10/2013
Liczba postów : 14
Age : 35

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeSro Gru 11, 2013 12:08 pm

Garey wytrzeźwiała. hehe
Zapał admina, to zapał dla graczy.

Garey, w razie czego mogę ci pomóc z Historią Sztuki :3

Też mnie zastanawia kwestia kanonów. Kto by się nie jarał grając np: takim Levim ?
Jednakże musiałby być warunek by móc grać takim kanonem. Kwestia wczucia się w go.
Kiedyś miałem do czynienia z pbfem o Piratach z Karaibów (obecnie forum zamknięte przez adminkę, która to zrobiła z racji "braku graczy"). Tam były kanony, jednakże trza było umieć je odgrywać przy odpowiedniej znajomości postaci co jest podstawą.
Powrót do góry Go down
Sophie
Prawa ręka Dowódcy Oddziału Stacjonarnego/Admin
Prawa ręka Dowódcy Oddziału Stacjonarnego/Admin
Sophie


Godność : Sophie Eberl
Wiek : 19
Płeć : Female
Orientacja : Biseksualna
Data przyłączenia : 17/09/2013
Liczba postów : 46

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeCzw Gru 12, 2013 3:12 pm

Biedna Sofa umiera z powodu obecnego braku internetu. Do świąt powinien się już pojawić, więc do zobaczenia wkrótce. Jeśli dalej tutaj będziecie.
Powrót do góry Go down
Garey
Zwiadowca/Admin
Zwiadowca/Admin
Garey


Godność : Garey Eberl
Wiek : 19
Płeć : Male
Orientacja : ... ummm... tak
Data przyłączenia : 17/09/2013
Liczba postów : 44

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeCzw Gru 12, 2013 6:19 pm

Soph jak ty po świętach wrócisz to będzie zajebiście, bo ja po świętach mam sesje xDD
Powrót do góry Go down
https://shingekinokyojin.forumpolish.com
Mark
Dowódca Oddziału Specjalnego
Dowódca Oddziału Specjalnego
Mark


Godność : Markus (Mark) Angerer
Wiek : 22 lat
Płeć : Male
Orientacja : Hetero
Data przyłączenia : 20/09/2013
Liczba postów : 26

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeCzw Gru 12, 2013 6:33 pm

A ja to za podparcie filara mam robić? xd
Powrót do góry Go down
Jose
Straż Muru
Straż Muru
Jose


Godność : Jose Sauveur
Wiek : 25
Płeć : Male
Orientacja : ~ heteroseksualizm
Data przyłączenia : 07/10/2013
Liczba postów : 19
Age : 32

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimePią Gru 13, 2013 10:10 am

Codziennie tutaj zaglądam - jak znowu wystartujecie, z pewnością się załapię.
Jeżeli mogę w czymś pomóc, to śmiało piszcie ;d
Powrót do góry Go down
http://www.anrevosprites.net/forum
Ralph
Oddział Specjalny
Oddział Specjalny
Ralph


Godność : Raphael (Ralph) Watt
Wiek : 22
Płeć : Male
Orientacja : hetero
Data przyłączenia : 02/10/2013
Liczba postów : 14
Age : 35

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeSro Maj 20, 2015 10:28 pm

Forum umarło, dosłownie.
Ehh...
Szkoda
Powrót do góry Go down
Zoey.




Godność : Zoey Sieger
Płeć : Female
Orientacja : Hetero
Data przyłączenia : 27/06/2015
Liczba postów : 3

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimeSob Cze 27, 2015 12:33 pm

Czyli forum nie żyje? :< szkoda, szukam dobrego PBFa...
Powrót do góry Go down
Ralph
Oddział Specjalny
Oddział Specjalny
Ralph


Godność : Raphael (Ralph) Watt
Wiek : 22
Płeć : Male
Orientacja : hetero
Data przyłączenia : 02/10/2013
Liczba postów : 14
Age : 35

Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitimePon Cze 29, 2015 10:34 pm

Umarło bo administratorka woli przebywać na yaoiowym pbfie...


edit:

sorka za pomyłke Mark
na "zboczonym"

Tak czy siak olała ciepłym moczem to forum


Ostatnio zmieniony przez Ralph dnia Pon Cze 29, 2015 10:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ratujmy Forum! Empty
PisanieTemat: Re: Ratujmy Forum!   Ratujmy Forum! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ratujmy Forum!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jak trafiłeś na forum?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) :: Informacje :: Ogłoszenia-
Skocz do: