Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Len Karasu

Go down 
AutorWiadomość
Len Karasu




Godność : Len Karasu
Wiek : 17
Płeć : Male
Orientacja : biseksualny
Data przyłączenia : 29/06/2014
Liczba postów : 1

Len Karasu Empty
PisanieTemat: Len Karasu   Len Karasu Icon_minitimeNie Cze 29, 2014 6:55 pm

Godność: Na co dzień używa nazwiska Len Karasu, jednak w pewnych kręgach jest znany jako "Żółta Róża" lub "Kruk".

Wiek: Ma 17 lat. Urodził się 15 czerwca.

Orientacja: To, czy zwiąże się z kobietą, czy z mężczyzną, nie interesuje go. Pragnie jedynie znaleźć swoją drugą połówkę.

Dystrykt: Urodził się w Shinganshinie.

Grupa: Wstąpił do Oddziału Zwiadowców.

Ranga: Ponieważ przystąpił do Zwiadowców stosunkowo niedawno, posiada najniższą rangę.

Umiejętności: Jest lekki, a więc szybki i zwinny, ale także wyjątkowo silny jak na człowieka. Ma niezwykle dobrą pamięć, oko do szczegółów i na podstawie kilku mało istotnych dowodów potrafi wysunąć odpowiednie wnioski. Ma zdolności manualne, dzięki czemu potrafi odtworzyć coś kreska w kreskę. Zagadki przeważnie nie stanowią dla niego wyzwania, pod warunkiem, że są dość interesujące. Doskonale potrafi przemieszczać się za pomocą sprzętu do trójwymiarowego manewru. Świetny aktor, doskonale moduluje głos. Zna się na iluzji. Potrafi się świetnie ukryć. Jest oburęczny. Potrafi grać na skrzypcach i fortepianie oraz posługiwać się bronią, zarówno białą jak i palną. Wydaje się być idealny, ale ma talent do pakowania się w kłopoty i robienia sobie wrogów.

Wygląd: Len mierzy 158 cm i waży 43 kg. Jest niski, szczupły i jakimś cudem nie widać u niego żadnych mięśni. Ma jasną karnację i duże oczu koloru jaskrawego błękitu, który wręcz przeraża swoją intensywnością. Jasnoblond włosy sięgają poniżej uszu, jednak zazwyczaj wiąże je z tyłu głowy. Przydługa grzywka przeważnie jest utrzymana w artystycznym nieładzie. Ma delikatne rysy twarzy, a w połączeniu z jego drobną posturą bardziej przypomina dziewczynę, niż chłopaka. Najczęściej chodzi w białej koszulce, czarnych spodniach wpuszczonych w wysokie buty o jeszcze głębszej barwie i za dużej bluzie, również czarnej, która sięga mu niemal połowy ud i zwykle jest zapięta tylko do wysokości brzucha, a z rękawów ledwie widać długie, szczupłe palce. Ma na ciele wiele blizn. Jest też niewidomy na lewe oko. Na jego twarzy zazwyczaj gości jeden z trzech rodzajów uśmiechu: pierwszy jest zwyczajny, drugi to uśmiech szaleńca, a trzeci mówi: "Ja nic nie chcę, ale mam w tym interes". Na lewym oku ma bliznę, która przypomina płomienie. W butach zawsze ma sztylety - tak na wszelki wypadek.

Charakter: Len jest często bardzo zabawny i sprytny. Zdarzają się chwile, gdy staje się ponury i tajemniczy. Len może być surowy i nieprzewidywalny, potrafi być osobą okrutną i bezlitosną. Nie ma oporów przed zabijaniem. Bywa postrzegany jako nieczuły ze względu na to, że nie myśli tak, jak większość ludzi w jego wieku. W rzeczywistości sam lubi sobie pomarzyć. Postrzegany jako mądry, zaufany człowiek, do którego zawsze można zwrócić się o pomoc. Zwykle interweniuje tylko wówczas, gdy coś go zainteresuje, ale nigdy nikogo nie pozostawia bez dobrej (według siebie) rady. Kiedy ktoś go myli z dziewczyną, ma w zwyczaju wykorzystywać to i sprawdzać, ile komuś zajmie dojście do tego, że jest facetem. Nie boi się śmierci i ma obojętny stosunek do życia, mimo to potępia samobójców i nie widzi powodu, dla którego miałby ratować kogoś, kto i tak chce umrzeć.

Historia: Len jest jednym z najmłodszych dzieci państwa Karasu. Urodził się w Shinganshinie. Jego ojciec pochodzi ze Stohess, a matka wychowała się w Troście. Do piątego roku życia mieszkał w Stohess razem z rodzicami i starszym rodzeństwem. Zawsze był poniżany przez ojca, głównie ze względu na swój wygląd.
Jesteś tylko nic niewartym gówniarzem! Niczego nie potrafisz! Jesteś do niczego!
Któregoś dnia ojciec Lena dowiedział się, że jego żona ma dziecko z kimś innym i porzucił rodzinę. Tej nocy Lenowi przyśnił się koszmar i poszedł do sypialni rodziców w nadziei, że będzie mógł spać z mamą. Znalazł matkę w chwili, gdy jej powieszonym ciałem wstrząsały ostatnie spazmy. Był zrozpaczony i nie potrafił się uspokoić przez wiele tygodni.
Zabiła się... Nie żyje... Dlaczego? Dlaczego to zrobiłaś? Nienawidzę cię!
Wraz z braćmi Len trafił do przyrodniego brata i od tej pory dorastał w slumsach. Nauczył się tam, jak przetrwać. Nie raz głodował tygodniami i znosił mordercze treningi.
Nikomu nie ufaj. Przyjaciel czy wróg - wykorzystaj każdego do ostatka, bo każdy z nich może cię zdradzić. Trzymaj się wrogów. Przynajmniej będziesz wiedział, czego się spodziewać. Nie pomagaj innym, chyba że masz w tym interes. Bezinteresowna pomoc to twój słaby punkt. Będą cię wykorzystywać. Lepiej, byś ty ich wykorzystał.
Mając dziesięć lat, Len ukradł jeden ze sprzętów do trójwymiarowego manewru i w tajemnicy nauczył się go obsługiwać. Mimo iż nauczył się tego zadziwiająco szybko, został zbity do nieprzytomności za ukrywanie tego. Najstarszy brat często dawał kary Lenowi, twierdząc, że nie potrzebuje wolnego ptaka, a posłusznego psa. Mimo cielesny kar, które stały się codziennością blondyna, Len ciągle nie słuchał i robił to, co chciał. Szybko zyskał sławę jako Kruk - wzięło się to od tego, że Len wykonywał bez słowa każde zlecenie, nawet morderstwa, pozostawiając na miejscu zbrodni rysunek kruka. Jego drugi pseudonim, Żółta Róża, odnosi się nie do koloru włosów czy pozornej delikatności. Ma on znaczenie symboliczne. Żółta Róża oznacza zdradę, której dopuścił się Len względem brata. Ponieważ chciał chronić Aarona i Tomoe (starszych braci), zabił swojego mentora i przejął dowodzenie w sektorze slumsów, w którym mieszkali, jednak nawet po tym nie przestał się ciąć. Zabił z wielką przyjemnością, ponieważ po za karami cielesnymi, najstarszy z braci stosował też kary, które go zaspokajały, najczęściej gwałcąc Lena.
Chłopak był zakochany tylko raz. Było to na kilka miesięcy przed przystąpieniem do szkolenia. Osoba, którą Len uważał za najlepszego przyjaciela, przespała się z mężczyzną, z którym blondyn się związał. Chciał odejść, ale obaj panowie mu na to nie pozwolili i Len po raz kolejny został brutalnie zgwałcony. Wpadł w panikę i złapał, co miał pod ręką. Żelaznym prętem zmasakrował ciało przyjaciela i twarz ukochanego. Podobnie jak przy śmierci matki, trochę trwało, nim się z tego otrząsnął.
Podczas szkolenia Len trzymał się na uboczu. Znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych kadetów, jednak przez jego stosunek do ludzi jedni uważają go za kretyna, który potrafi się tylko wygłupiać, a drudzy - za osobę bez kręgosłupa moralnego.
Podczas swojej pierwszej wyprawy za mur nikogo nie słuchał i walczył z każdym tytanem, jaki się nawinął - jest to jego sposób na odreagowanie krzywd, które spotkały go w życiu.

Nie jestem już dzieckiem. Właściwie nigdy nim nie byłem. Będąc poniżanym zarówno przez ojca, jak i przez brata, znienawidziłem ludzi mnie otaczających. Może nie mam urazu do wszystkich, jednak już nigdy nie będę posłuszny rozkazom. Nie jestem psem. Jestem wolnym ptakiem. Jestem wolno rosnącą dziką różą. Nie będę angażował się w to, co mnie nie dotyczy. Jestem wierny własnym ideałom i jestem człowiekiem. Właśnie. Jestem człowiekiem, nie głupim zwierzęciem zamkniętym w klatce. Wyrwę się stąd. Wyrwę się i nikt mi nie przeszkodzi. Pokonam ich. Pokonam te potwory i nigdy więcej moja stopa nie postanie w tej ogromnej klatce, która sprawia tylko wrażenie wolności. Nie jesteśmy wolni, ale ja to zmienię. Może nie jestem przykładem cnót, ale nikt nie jest idealny.

Ciekawostki:
*ma słabość do czekolady
*ma nieco dziewczęcy głos
*uważa, że magik nie zdradza swoich sekretów
*doskonale wie, że nie ma czegoś takiego jak zbrodnia idealna, ale uznaje, że lepiej, by prawdę znał jedynie morderca, dlatego po wykonaniu zleconego morderstwa zawsze likwidował swoich wspólników, a także zleceniodawców w taki sposób, by Kruk nie był łączony z Żółtą Różą - oficjalnie są to dwie różne osoby
*Jeden z jego braci, Aaron, należy do Oddziału Stacjonarnego, ożenił się i ma dwójkę dzieci, natomiast drugi, Tomoe, nadal mieszka w slumsach, gdzie pilnuje jako takiego porządku
*uraz oka został spowodowany przez najstarszego brata, kiedy ten wylał Lenowi na twarz niezidentyfikowany kwas
*stara się nie interesować ludźmi i próbuje się dystansować
Powrót do góry Go down
 
Len Karasu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) :: Informacje :: Karty Postaci-
Skocz do: